Pomáháme potřebným

Pravidelně Vás informujeme, kde všude pomáháme.

Jak a kde jsme již pomohli se dozvíte zde.

Spolupracujeme

Upír Krejčí herec, kreativec

 


Václav Upír Krejčí se narodil 13.10.1955 v Rakovníku. Jeho profesní zařazení vydává nemálo položek a těmi jsou komik, herec, spisovatel, spíkr, dramaturg, scénárista, textař, zpěvák, fotograf a tak trochu renesanční člověk. Vystupoval v mnoha evropských, ba i dokonce asijských zemích - jmenujme alespoň některé jako např. Korea, Japonsko, Holandsko, Anglie, Dánsko nebo Itálie.

Jeho kariéra komika začala stoupat, když v roce 1979 vyhrál hlavní cenu na festivalu pantomimy v Litvínově. Od tohoto roku také stále funguje skupina Mimtrio, i když již jen ve dvojici s Michalem Nesvatbou. Spolupracoval také s Divadlem Františko Ringo Čecha, zájezdovou šou Ivana Mládka, divadlem Semafor a pracoval i jako dramaturg pro TV Nova.

V roce 1996 vymyslel Mezinárodní den smíchu, který na Letenské pláni navštívilo neuvěřitelných 70 tisíc lidí. Psal a píše pro různé časopisy; publikoval své fotografie v desítkách periodik, výstavu jeho fotografií k vydání knihy Cestopisy navštívilo po celé republice několik tisíc lidí; zpívá na mnoha CD pro děti, Michal David mu napsal několik hitových písní, vydal dvě eLPéčka Blábol a CD Dýza Boys. 

Kolibřík - dá tu potřebnou energii do života.
Kolibřík přináší štěstí a levnou bezpečnou energii.