fbpx

O NÁS

Kolibřík Energie není klasický dodavatel energií. Naopak se v mnohém odlišujeme. Kromě zaměření čistě na komunitní projekty a skupiny, jsme také dodavatelem se sociální duší a společenskou odpovědností.

Již od roku 2016, kdy vznikla první myšlenka na založení dodavatele se sociálním a společenským přesahem, jsme věřili, že zapojení komunit, spolků a dalších celků, může vést k smyslupnému partnerství. Jsme rádi, že nyní, po několika letech příprav, se nám podařilo naši vizi uvést do praxe a zahájit dodávky klientům z řad domácností i firem.

 

Jsme firmou, která není zaměřená na generování zisku. Naopak, zavázali jsme se ve stanovách společnosti, že budeme reinvestovat část zisku do veřejně prospěšných projektů. Odesíláme tak pravidelné částky z každé spotřebované MWh na charitativní a veřejně prospěšné projekty našich partnerů. I vy tak můžete ušetřit na výdajích za energie, a ještě navíc přispět na dobrou věc. 

 

V zádech máme jako silného partnera ARMEX GROUP, který patří mezi 20 největších skupin v České republice (dle CZECH TOP 100). Díky tomu si můžeme dovolit realizovat i takové projekty, které by pro ostatní, ryze komerční společnosti, byly neefektivní.

Kolibřík Energie
není klasický dodavatel.

Klademe důraz na sociální přesah podnikání. Zapojte se a pomáhejte i vy.

SILNÝ PARTNER ZA ZÁDY

V Kolibřík Energie se můžeme spolehnout na záštitu společnosti ARMEX GROUP, největší skupiny Ústeckého kraje patřící dle TOP 100 mezi 20 nejvýznamnějších společností v ČR. Díky tomu máte i vy garanci spolupráce se silnou a stabilní společností.


Společnost ARMEX ENERGY patří mezi významné dodavatele elektřiny a zemního plynu v České republice. Dodává jak domácnostem, tak podnikatelům, obcím a dalším institucím. Z pohledu trhu patří mezi středně velké alternativní dodavatele energií. 

SPOLUPRACUJEME

Při zajištování dodávek energií a služeb našim klientům spolupracujeme mj. s následujícími společnostmi a projekty. 

OBČANŮM S.R.O.

Občanům s.r.o. je úspěšná celorepubliková firma, která se soustředí na získávání výhodnějších nabídek a benefitů od poskytovatelů služeb pro občany a samosprávy se zárukou vysoké kvality a spokojenosti. Společnost nepodporuje podomní prodej, naopak se snaží spolupracovat s občany dlouhodobě. Čerpání výhod je bezplatné a přístupné pro všechny občany a samosprávy.  

Web společnosti najdete na www.setrimeobcanum.cz

SKAUTSKÁ ENERGIE

Skautská energie je název projektu, který provozuje Junák – český skaut. Nejde o dodavatele, ale o službu zprostředkování pravidelného hromadného nákupu levnějších energií. Organizace, která projekt provozuje s cílem zajistit úsporu provozu svých objektů a také získávat prostředky pro provoz a rozvoj (např. opravy a budování nových základen apod.), se jmenuje Junák – český skaut, z. s. 

Web projektu najdete na www.skautskaenergie.cz

ASISTENČNÍ SLUŽBA BOHOUŠ

Bohouš je asistenční služba, která pro Vás bude trvale udržovat přehled o aktuálním stavu služeb a produktů využívaných ve Vaší domácností. Pohlídá ceny a parametry služeb a bude průběžně kontrolovat, jestli nejsou jinde výhodnější. Sami se pak budete moci rozhodnout, zda jich využijete nebo ne.

Web projektu najdete na www.bohous.cz