Přidáno dne 16.06.2021

Co je to Síť pro rodinu a proč ji podpořit?

Organizace Síť pro rodinu posiluje hodnotu rodiny v Česku a upevňuje mateřskou a otcovskou roli ve společnosti. Sdružuje mateřská centra po celé republice.

Jak to v mateřských centrech Sítě pro rodinu funguje?

V současné době ve společnosti chybí takzvané draní peří. Dříve se ženy sešly a draly peří. Mohly si u toho v popovídat, děti se motaly kolem a společně si hrály. V tom je síla současných mateřských center, ženy si povídají, něco vyrábí a děti okolo nich pobíhají a učí se respektu, hierarchii a odlišnostem. Respektu ke staršímu a ohleduplnosti k mladšímu. Na dopolední aktivity do mateřských center chodí vesměs rodiče s dětmi předškolního věku a je to dobře, protože některé děti nejsou očkované a nastupují do školky až v povinném předškolním věku, takže toto je opravdu jediná možnost jejich sociálního kontaktu.

Proč se Síť pro rodinu rozhodla spojit s novým komunitním dodavatelem energií Kolibřík energie a vytvořila s ním společný projekt Energie pro vzdělávání?

“Pro mě jako pro odběratele elektrické energie a plynu je super, že můžu udělat něco pro rozvoj svojí komunity, mohu ji podpořit. Nezastírám, že mojí první reakcí bylo překvapení. Nejsme na tuto formu financování ze soukromého sektoru zvyklí a tak různě polemizujeme, ale když se nad tím člověk více zamyslí, spolupráce s Kolibříkem energie je skvělá. Je tam přidaná hodnota v tom, že společnost se posune dál,” říká krajská koordinátorka Sítě pro rodinu Daria Čapková.

Na co peníze od Kolibříka Síť pro rodinu využije?

Co vždy mateřských centrům sdruženým v Síti pro rodinu chybí jsou peníze na výplaty zaměstnancům, to je zkrátka největší položka. Pokud se oslovují sponzoři, vždy centrům nabídnou, že nakoupí hračky, protože to pěkně vypadá. Ale na výplaty a běžný provoz center se peníze těžko shánějí. Peníze od Kolibříka tedy půjdou především na samotný provoz center.

Chcete se o Síti pro rodinu dozvědět více?

Navštivte naše webové stránky nebo Facebook.

Jak mohu podpořit Síť pro rodinu?

Je to velmi jednoduché. Tím, že přejdete k dodavateli energií Kolibřík energie ušetříte náklady ve vlastní domácnosti, protože dlouhodobě garantujeme nižší ceny než naši konkurenti, a navíc pouhým odběrem energií od Kolibříka automaticky podpoříte projekt, který si vyberete, v tomto případě tedy Energie rodiny. Z každé Vaší spotřebované megawatthodiny půjde 100 Kč našeho zisku Síti pro rodinu.

Ke Kolibříkovi je možné přejít 100 % online, ale pokud byste raději, abychom Vám s připojením bezplatně pomohli, stačí nám zanechat kontakt a my Vám rádi pomůžeme.

Kompletní ceníky a dokumenty naleznete ZDE. Podpořit komunitu můžete také sdílením na Facebooku nebo Instagramu.

Jak bude probíhat změna dodavatele?

Obavy mít nemusíte, dodávky od Kolibříka zahájíme přesně od data, které navazuje na ukončení Vaší stávající smlouvy. Kompletní informace, jak bude probíhat změna dodavatele a zahájení dodávek energií naleznete ZDE.

Powered by Froala Editor

Chcete spočítat přesnou výši ceny za váš odběr energií a částku, kterou podpoříte komunitu?

Nahrajte zde do odkazu Vaši fakturu za energie a my vám zašleme přesný výpočet úspory a podpory do 24 hodin.

Užijte si luxus moderního dodavatele

Zadejte svůj telefon nebo e-mail a my vás komfortně provedeme přechodem ke Kolibříkovi.

Společnost Kolibřík Energie a.s., IČO: 27735001, se sídlem Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené v informacích o zpracování osobních údajů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici zde: Informace o zpracování osobních údajů.
Příběhy srdcařů

Doporučení klientů

Do Czech Dance Energy jsem se zapojila kvůli přechodu na zelenou energii a podpoře taneční komunity. Levnější energie byla příjemným zjištěním a třešničkou na dortu. Podpora taneční organizace, která je v tomto covidovém období ve velmi komplikované situaci, mi přišla víc než smysluplná.

Monika - Vyškov

Do projektu Energie Nové sítě jsem se zapojil proto, abych podpořil kulturu v regionech ČR a zároveň přešel na zelenou energii za výhodných podmínek. Žiji v Praze, ale pocházím z malého města na Vysočině. Rozdíl v přístupu ke kultuře je zde propastný.

Petr - Praha

Do Energie pro změnu jsem se zapojil, protože je to skvělý způsob, jak netradičně podpořit smysluplné projekty. Získal jsem elektrickou energii a plyn za slušnou cenu, ze které se navíc generují prostředky ve prospěch potřebných.

Leoš - Havířov

Mým hlavním motivem zapojení do Czech Dance Energy je uspořit a zároveň podpořit projekt, kterého je součástí má vnučka. Můžu se tak podílet na jejím vývoji, a to je pro mě přínosem. Nikdy jsem sám od sebe nikoho pravidelně nepodporoval, i když jsem o tom hodně krát přemýšlel a teď jsem získal oboje.

Daniel - Bítovčice

V první řadě osobně velmi obdivuji všechny, kteří v dnešní době myslí také na opuštěné děti a snaží se jim dát domov. Pokud je možnost přispívat z nějaké služby, kterou všichni i tak odebíráme a vytvářet finance na dobrou věc, nevidím důvod, proč tuto možnost nevyužít a opuštěné děti podpořit.

Martina - Varnsdorf

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz