Přidáno dne 16.06.2021

Co je to Nadační fond Nehemia a proč ji podpořit?

Nadační fond Nehemia téměř dvacet pomáhá lidem v nouzi po celém světě. Motto Nehemie zní: Přinášíme změnu do lidských životů.

Jak to v Nadačním fondu Nehemia funguje?

Vše co Nehemia dělá je cíleno tak, aby přineslo pozitivní změnu do lidských životů. Získává finanční prostředky pro lidi, kteří to potřebují. Podporuje projekty typu, že kupuje kozy chudým rodinám v Etiopii. Pak jsou to vzdělávací projekty, Nehemie má asi 400 dětí v Africe, které vzdělává, projekty o finanční gramotnosti, parta dobrovolníků jezdí do Afriky nebo do Asie, kde staví školy a další budovy, které jsou potřeba. Nehemia má projekt i v Severní Koreji, kde provozuje čtyři pekárny a pomáhá desetitisícům severokorejských dětí, kterým dává housku a hrnek sojového mléka a mnohé další.

Proč se Nehemia rozhodla spojit s novým komunitním dodavatelem energií Kolibřík energie a vytvořit s ním společný projekt Energie pro změnu v lidských životech?

“Společným projektem vzniká nový a unikátní a nový způsob, jak pomoci potřebným. Smyslem této aktivity je nabídnout lidem energie za slušné ceny s přidanou hodnotou pomoci lidem. Přidaná hodnota je to, že díky mému odběru energií půjdou Nehemii peníze, a to je něco navíc, co můžu Nehemii dát.,” říká ředitel Nadačního fondu Nehemia Leoš Cásek.

Na co peníze od Kolibříka Nehemie využije?

Na pomoc v Iráku jezídským rodinám, sirotkům, vdovám a traumatizovaným ženám. Z nasbíraných prostředků nakupujeme potraviny, léky a hradíme akutní lékařskou pomoc. Pak je to také projekt pro vzdělávání masajských dětí v Tanzanii.

Chcete se o Nehemii dozvědět více?

Navštivte naše webové stránky.

Jak mohu Nehemii podpořit?

Je to velmi jednoduché. Tím, že přejdete k dodavateli energií Kolibřík energie ušetříte náklady ve vlastní domácnosti, protože dlouhodobě garantujeme nižší ceny než naši konkurenti, a navíc pouhým odběrem energií od Kolibříka automaticky podpoříte projekt, který si vyberete, v tomto případě tedy Energie pro změnu v lidských životech. Z každé Vaší spotřebované megawatthodiny půjde 100 Kč našeho zisku Nadačnímu fondu Nehemia.

Ke Kolibříkovi je možné přejít 100 % online, ale pokud byste raději, abychom Vám s připojením bezplatně pomohli, stačí nám zanechat kontakt a my Vám rádi pomůžeme.

Kompletní ceníky a dokumenty naleznete ZDE. Podpořit komunitu můžete také sdílením na Facebooku nebo Instagramu.

Jak bude probíhat změna dodavatele?

Obavy mít nemusíte, dodávky od Kolibříka zahájíme přesně od data, které navazuje na ukončení Vaší stávající smlouvy. Kompletní informace, jak bude probíhat změna dodavatele a zahájení dodávek energií naleznete ZDE.

Powered by Froala Editor

Chcete spočítat přesnou výši ceny za váš odběr energií a částku, kterou podpoříte komunitu?

Nahrajte zde do odkazu Vaši fakturu za energie a my vám zašleme přesný výpočet úspory a podpory do 24 hodin.

Užijte si luxus moderního dodavatele

Zadejte svůj telefon nebo e-mail a my vás komfortně provedeme přechodem ke Kolibříkovi.

Společnost Kolibřík Energie a.s., IČO: 27735001, se sídlem Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené v informacích o zpracování osobních údajů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici zde: Informace o zpracování osobních údajů.
Příběhy srdcařů

Doporučení klientů

Do Czech Dance Energy jsem se zapojila kvůli přechodu na zelenou energii a podpoře taneční komunity. Levnější energie byla příjemným zjištěním a třešničkou na dortu. Podpora taneční organizace, která je v tomto covidovém období ve velmi komplikované situaci, mi přišla víc než smysluplná.

Monika - Vyškov

Do projektu Energie Nové sítě jsem se zapojil proto, abych podpořil kulturu v regionech ČR a zároveň přešel na zelenou energii za výhodných podmínek. Žiji v Praze, ale pocházím z malého města na Vysočině. Rozdíl v přístupu ke kultuře je zde propastný.

Petr - Praha

Do Energie pro změnu jsem se zapojil, protože je to skvělý způsob, jak netradičně podpořit smysluplné projekty. Získal jsem elektrickou energii a plyn za slušnou cenu, ze které se navíc generují prostředky ve prospěch potřebných.

Leoš - Havířov

Mým hlavním motivem zapojení do Czech Dance Energy je uspořit a zároveň podpořit projekt, kterého je součástí má vnučka. Můžu se tak podílet na jejím vývoji, a to je pro mě přínosem. Nikdy jsem sám od sebe nikoho pravidelně nepodporoval, i když jsem o tom hodně krát přemýšlel a teď jsem získal oboje.

Daniel - Bítovčice

V první řadě osobně velmi obdivuji všechny, kteří v dnešní době myslí také na opuštěné děti a snaží se jim dát domov. Pokud je možnost přispívat z nějaké služby, kterou všichni i tak odebíráme a vytvářet finance na dobrou věc, nevidím důvod, proč tuto možnost nevyužít a opuštěné děti podpořit.

Martina - Varnsdorf

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz