Přidáno dne 15.06.2021

Co jsou to ScioŠkoly a proč je podpořit?

ScioŠkola rovná se inovativní vzdělávání! ScioŠkoly učí,, jak vzít zodpovědnost za budoucnost do svých rukou. Jsou to školy, v nichž děti tvoří, objevují a připravují se na svět plný změn a netušených příležitostí. Poznávají sami sebe. A to je důvod, proč toto vzdělávání stojí za to podporovat.

Jak to ve ScioŠkole funguje?

“Když se na to podívám z pohledu našich rodičů, je to další příležitost, jak rodiče mohou podpořit školu svých dětí, ale nedělat to tak, že přispějí penězi. Někteří naši rodiče opravdu otáčí každou korunu, ale mají jasnou prioritu, kterou je vzdělání pro své děti. Nemají už peníze na to podpořit nás nějak více. Spojení s Kolibříkem a projekt Energie pro vzdělávání jim dává možnost změnit svého dodavatele energií, ušetřit v domácnosti, a navíc nás podpořit,” říká ředitelka ScioŠkoly a ambasadorka projektu Energie pro vzdělávání Radka Matějíčková.

Proč se ScioŠkoly z celé republiky rozhodly spojit s novým komunitním dodavatelem energií Kolibřík energie a vytvořily s ním společný projekt Energie pro vzdělávání?

Když se na to podívám z pohledu našich rodičů, je to další příležitost, jak rodiče mohou podpořit školu svých dětí, ale nedělat to tak, že přispějí penězi. Někteří naši rodiče opravdu otáčí každou korunu, ale mají jasnou prioritu vzdělání pro své děti. Nemají už peníze na to, podpořit nás nějak více. Spojení s Kolibříkem a projekt Energie pro vzdělávání jim dává možnost změnit svého dodavatele energií, ušetřit v domácnosti, a navíc nás podpořit. Říká Ředitelka ScioŠkoly a ambasadorka projektu Energie pro vzdělávání Radka Matějíčková

Na co peníze od Kolibříka ScioŠkoly využijí?

Dlouhodobě se ScioŠkolám nedaří vyřešit stravování pro děti tak, jak by si představovali. Současné kapacity registrovaných vývařoven například v Jihlavě a okolí jsou plné, takže ScioŠkola nedosáhne na dotované obědy. V tuto chvíli obědy dětem dodává soukromý subjekt, takže obědy jsou nesmírně drahé. Další oblastí, kam budou peníze od Kolibříka směřovat je fond na další školní aktivity, které ScioŠkoly s dětmi podnikají.

Chcete se o ScioŠkole dozvědět více?

Navštivte naše webové stránky nebo Facebook.

Jak mohu podpořit ScioŠkoly?

Je to velmi jednoduché. Tím, že přejdete k dodavateli energií Kolibřík energie ušetříte náklady ve vlastní domácnosti, protože dlouhodobě garantujeme nižší ceny než naši konkurenti, a navíc pouhým odběrem energií od Kolibříka automaticky podpoříte projekt, který si vyberete, v tomto případě tedy Energie do vzdělávání. Z každé Vaší spotřebované megawatthodiny půjde 100 Kč našeho zisku ScioŠkolám. Ke Kolibříkovi je možné přejít 100 % online, ale pokud byste raději, abychom Vám s připojením bezplatně pomohli, stačí nám zanechat kontakt a my Vám rádi pomůžeme.

Kompletní ceníky a dokumenty naleznete ZDE. Podpořit komunitu můžete také sdílením na Facebooku nebo Instagramu.

Jak bude probíhat změna dodavatele?

Obavy mít nemusíte, dodávky od Kolibříka zahájíme přesně od data, které navazuje na ukončení Vaší stávající smlouvy. Kompletní informace, jak bude probíhat změna dodavatele a zahájení dodávek energií naleznete ZDE.

Powered by Froala Editor

Chcete spočítat přesnou výši ceny za váš odběr energií a částku, kterou podpoříte komunitu?

Nahrajte zde do odkazu Vaši fakturu za energie a my vám zašleme přesný výpočet úspory a podpory do 24 hodin.

Užijte si luxus moderního dodavatele

Zadejte svůj telefon nebo e-mail a my vás komfortně provedeme přechodem ke Kolibříkovi.

Společnost Kolibřík Energie a.s., IČO: 27735001, se sídlem Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené v informacích o zpracování osobních údajů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici zde: Informace o zpracování osobních údajů.
Příběhy srdcařů

Doporučení klientů

Do Czech Dance Energy jsem se zapojila kvůli přechodu na zelenou energii a podpoře taneční komunity. Levnější energie byla příjemným zjištěním a třešničkou na dortu. Podpora taneční organizace, která je v tomto covidovém období ve velmi komplikované situaci, mi přišla víc než smysluplná.

Monika - Vyškov

Do projektu Energie Nové sítě jsem se zapojil proto, abych podpořil kulturu v regionech ČR a zároveň přešel na zelenou energii za výhodných podmínek. Žiji v Praze, ale pocházím z malého města na Vysočině. Rozdíl v přístupu ke kultuře je zde propastný.

Petr - Praha

Do Energie pro změnu jsem se zapojil, protože je to skvělý způsob, jak netradičně podpořit smysluplné projekty. Získal jsem elektrickou energii a plyn za slušnou cenu, ze které se navíc generují prostředky ve prospěch potřebných.

Leoš - Havířov

Mým hlavním motivem zapojení do Czech Dance Energy je uspořit a zároveň podpořit projekt, kterého je součástí má vnučka. Můžu se tak podílet na jejím vývoji, a to je pro mě přínosem. Nikdy jsem sám od sebe nikoho pravidelně nepodporoval, i když jsem o tom hodně krát přemýšlel a teď jsem získal oboje.

Daniel - Bítovčice

V první řadě osobně velmi obdivuji všechny, kteří v dnešní době myslí také na opuštěné děti a snaží se jim dát domov. Pokud je možnost přispívat z nějaké služby, kterou všichni i tak odebíráme a vytvářet finance na dobrou věc, nevidím důvod, proč tuto možnost nevyužít a opuštěné děti podpořit.

Martina - Varnsdorf

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz