Přidáno dne 16.06.2021

Co je to Sdružení studentů stomatologie a proč ho podpořit?

Snahou Sdružení studentů stomatologie České republiky je vytvořit dobrý kolektiv budoucí generace zubařů v Česku a také mladým zubařům nabídnout možnost získat zkušenosti na zahraničních stážích třeba na Jamajce nebo v Nepálu.

Jak to ve Sdružení studentů stomatologie funguje?

Smyslem založení v roce 2000 byla snaha zajistit studentům možnost zahraničních stáží. Současným cílem je pomoci studentům v jejich profesním růstu a nabídnout jim možnost zpestření odborného i studentského života.

Proč se Sdružení studentů stomatologie rozhodlo spojit s novým komunitním dodavatelem energií Kolibřík energie a vytvořilo s ním společný projekt Energie pro mladé zubaře?

“Je to úplně jiný projekt, který nám dokáže otevřít velké brány k možnostem jako je právě třeba financování stáží. Líbí se mi ale i to, že Energie mladým zubařům je něco jiného a inovativního. Každá zubní ordinace je s energetikou spojená. A všichni zubaři si určitě vzpomenou na to, jak studovali, že byli na našem místě a že peníze pro studenty není lehké sehnat. Takže když už je zubní lékař ve své praxi a energetiku celý den točí a odebírá, tak by nám jako studentům stomatologie mohl takovýmto způsobem pomoci,” říká prezidentka Sdružení studentů stomatologie Zuzana Kadlečíková.

Na co peníze od Kolibříka Sdružení studentů stomatologie využije?

Právě na již zmiňované zahraniční stáže. Letenky do Malajsie, Etiopie, Jamajky nebo Nepálu, náklady na pobyt, na stravu a tak dále nejsou pro studenty levnou záležitostí. Dále finanční prostředky studenti využijí na velmi drahé stomatologické přístroje, které nemají od fakult k dispozici a na financování mezifakultních společenských akcí.

Chcete se o Sdružení studentů stomatologie dozvědět více?

Navštivte naše webové stránky nebo Facebook.

Jak mohu podpořit Sdružení studentů stomatologie?

Je to velmi jednoduché. Tím, že přejdete k dodavateli energií Kolibřík energie ušetříte náklady ve vlastní domácnosti, protože dlouhodobě garantujeme nižší ceny než naši konkurenti, a navíc pouhým odběrem energií od Kolibříka automaticky podpoříte projekt, který si vyberete, v tomto případě tedy Energie pro mladé zubaře. Z každé Vaší spotřebované megawatthodiny půjde 100 Kč našeho zisku Sdružení studentů stomatologie.

Ke Kolibříkovi je možné přejít 100 % online, ale pokud byste raději, abychom Vám s připojením bezplatně pomohli, stačí nám zanechat kontakt a my Vám rádi pomůžeme.

Kompletní ceníky a dokumenty naleznete ZDE. Podpořit komunitu můžete také sdílením na Facebooku nebo Instagramu.

Jak bude probíhat změna dodavatele?

Obavy mít nemusíte, dodávky od Kolibříka zahájíme přesně od data, které navazuje na ukončení Vaší stávající smlouvy. Kompletní informace, jak bude probíhat změna dodavatele a zahájení dodávek energií naleznete ZDE.

Powered by Froala Editor

Chcete spočítat přesnou výši ceny za váš odběr energií a částku, kterou podpoříte komunitu?

Nahrajte zde do odkazu Vaši fakturu za energie a my vám zašleme přesný výpočet úspory a podpory do 24 hodin.

Užijte si luxus moderního dodavatele

Zadejte svůj telefon nebo e-mail a my vás komfortně provedeme přechodem ke Kolibříkovi.

Společnost Kolibřík Energie a.s., IČO: 27735001, se sídlem Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené v informacích o zpracování osobních údajů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici zde: Informace o zpracování osobních údajů.
Příběhy srdcařů

Doporučení klientů

Do Czech Dance Energy jsem se zapojila kvůli přechodu na zelenou energii a podpoře taneční komunity. Levnější energie byla příjemným zjištěním a třešničkou na dortu. Podpora taneční organizace, která je v tomto covidovém období ve velmi komplikované situaci, mi přišla víc než smysluplná.

Monika - Vyškov

Do projektu Energie Nové sítě jsem se zapojil proto, abych podpořil kulturu v regionech ČR a zároveň přešel na zelenou energii za výhodných podmínek. Žiji v Praze, ale pocházím z malého města na Vysočině. Rozdíl v přístupu ke kultuře je zde propastný.

Petr - Praha

Do Energie pro změnu jsem se zapojil, protože je to skvělý způsob, jak netradičně podpořit smysluplné projekty. Získal jsem elektrickou energii a plyn za slušnou cenu, ze které se navíc generují prostředky ve prospěch potřebných.

Leoš - Havířov

Mým hlavním motivem zapojení do Czech Dance Energy je uspořit a zároveň podpořit projekt, kterého je součástí má vnučka. Můžu se tak podílet na jejím vývoji, a to je pro mě přínosem. Nikdy jsem sám od sebe nikoho pravidelně nepodporoval, i když jsem o tom hodně krát přemýšlel a teď jsem získal oboje.

Daniel - Bítovčice

V první řadě osobně velmi obdivuji všechny, kteří v dnešní době myslí také na opuštěné děti a snaží se jim dát domov. Pokud je možnost přispívat z nějaké služby, kterou všichni i tak odebíráme a vytvářet finance na dobrou věc, nevidím důvod, proč tuto možnost nevyužít a opuštěné děti podpořit.

Martina - Varnsdorf

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz