Přidáno dne 16.06.2021

Co je to divadelní spolek Ty-já-tr a proč ho podpořit?

Divadelní spolek Ty-já-tr se věnuje produkci divadelních představení pro děti, dospělé, seniory a přátele poezie. Spolek spolupracuje s profesionálními i amatérskými herci a režiséry.

Jak to v Ty-já-tru funguje?

Svá představení divadelní spolek nabízí pro celé území České republiky i zahraničí. Rozvíjí rizikové skupiny a také zábavnou divadelní formou učí o finanční gramotnosti.

Proč se Ty-já-tr rozhodl spojit s novým komunitním dodavatelem energií Kolibřík energie a vytvořil s ním společný projekt Divadelní energie?

“Jsme velmi rádi, že je Kolibřík energie jediným dodavatelem, který část zisku investuje do sociálně prospěšných projektů. Děkujeme, že bude tímto způsobem pomáhat Divadelnímu spolku Ty-já-tr, který divadlem vzdělává a rozvíjí rizikové skupiny, ” říkají manželé Radka a Petr Tesárkovi, zakladatelé Ty-já-tru.

Na co peníze od Kolibříka Ty-já-tr využije?

Ty-já-tr chce finance od Kolibříka použít na divadelní představení, která zábavnou formou učí o finanční gramotnosti, a to všechny věkové kategorie. Dále peníze využije na samotné fungování divadla.

Chcete se o spolku Ty-já-tr dozvědět více?

Navštivte naše webové stránky nebo Facebook.

Jak mohu podpořit Divadelní spolek Ty-já-tr?

Je to velmi jednoduché. Tím, že přejdete k dodavateli energií Kolibřík energie ušetříte náklady ve vlastní domácnosti, protože dlouhodobě garantujeme nižší ceny než naši konkurenti, a navíc pouhým odběrem energií od Kolibříka automaticky podpoříte projekt, který si vyberete, v tomto případě tedy Divadelní energie. Z každé Vaší spotřebované megawatthodiny půjde 100 Kč našeho zisku Ty-já-tru.

Ke Kolibříkovi je možné přejít 100 % online, ale pokud byste raději, abychom Vám s připojením bezplatně pomohli, stačí nám zanechat kontakt a my Vám rádi pomůžeme.

Kompletní ceníky a dokumenty naleznete ZDE. Podpořit komunitu můžete také sdílením na Facebooku nebo Instagramu.

Jak bude probíhat změna dodavatele?

Obavy mít nemusíte, dodávky od Kolibříka zahájíme přesně od data, které navazuje na ukončení Vaší stávající smlouvy. Kompletní informace, jak bude probíhat změna dodavatele a zahájení dodávek energií naleznete ZDE.

Powered by Froala Editor

Chcete spočítat přesnou výši ceny za váš odběr energií a částku, kterou podpoříte komunitu?

Nahrajte zde do odkazu Vaši fakturu za energie a my vám zašleme přesný výpočet úspory a podpory do 24 hodin.

Užijte si luxus moderního dodavatele

Zadejte svůj telefon nebo e-mail a my vás komfortně provedeme přechodem ke Kolibříkovi.

Společnost Kolibřík Energie a.s., IČO: 27735001, se sídlem Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené v informacích o zpracování osobních údajů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici zde: Informace o zpracování osobních údajů.
Příběhy srdcařů

Doporučení klientů

Do Czech Dance Energy jsem se zapojila kvůli přechodu na zelenou energii a podpoře taneční komunity. Levnější energie byla příjemným zjištěním a třešničkou na dortu. Podpora taneční organizace, která je v tomto covidovém období ve velmi komplikované situaci, mi přišla víc než smysluplná.

Monika - Vyškov

Do projektu Energie Nové sítě jsem se zapojil proto, abych podpořil kulturu v regionech ČR a zároveň přešel na zelenou energii za výhodných podmínek. Žiji v Praze, ale pocházím z malého města na Vysočině. Rozdíl v přístupu ke kultuře je zde propastný.

Petr - Praha

Do Energie pro změnu jsem se zapojil, protože je to skvělý způsob, jak netradičně podpořit smysluplné projekty. Získal jsem elektrickou energii a plyn za slušnou cenu, ze které se navíc generují prostředky ve prospěch potřebných.

Leoš - Havířov

Mým hlavním motivem zapojení do Czech Dance Energy je uspořit a zároveň podpořit projekt, kterého je součástí má vnučka. Můžu se tak podílet na jejím vývoji, a to je pro mě přínosem. Nikdy jsem sám od sebe nikoho pravidelně nepodporoval, i když jsem o tom hodně krát přemýšlel a teď jsem získal oboje.

Daniel - Bítovčice

V první řadě osobně velmi obdivuji všechny, kteří v dnešní době myslí také na opuštěné děti a snaží se jim dát domov. Pokud je možnost přispívat z nějaké služby, kterou všichni i tak odebíráme a vytvářet finance na dobrou věc, nevidím důvod, proč tuto možnost nevyužít a opuštěné děti podpořit.

Martina - Varnsdorf

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz