Přidáno dne 16.06.2021

Co je to Czech Dance Organization a proč ji podpořit?

Czech Dance Organization již třináct let objevuje nové tváře a nabízí jedinečné podmínky pro posouvání hranic tanečního umění a rozvoje tanečního sportu v České republice. Do této organizace patří téměř dvacet tisíc tanečníků z celého Česka.

Jak to v Czech Dance Organization funguje?

Czech Dance Organization sdružuje taneční kluby z celé České republiky a organizuje největší taneční show v Česku. Jako manažerský tým zajišťuje tanečníkům kompletně veškerý servis. To znamená jak informační, vzdělávací, tak soutěžní. Taneční tour má za sezónu celkem třicet soutěží.

Proč se Czech Dance Organization rozhodla spojit s novým komunitním dodavatelem energií Kolibřík energie a vytvořit s ním společný projekt Czech Dance Energy?

“Tím největším důvodem bylo to, že nyní nám kolabují taneční kluby kluby, zkrátka krachují. Sportovní prostředí dostává covidem na zadek. Taneční kluby jsou neziskové organizace a vláda na ně s kompenzacemi jako je například nájem, nemyslí. Vím o tanečním klubu, který platí osmdesát tisíc korun měsíčně nájem, ale nemá na to, protože tím, že se nechodí do tanečních škol, rodiče neplatí příspěvky. Odkud to mají zaplatit? Jsou v takto šílených situacích a nám projekt Czech Dance Energy dává smysl v tom, že nabízí možnost získat pro klub stabilní příjem, zajistit si ho do budoucna,” říká prezidentka Czech Dance Organization Eva Vlková.

Na co peníze od Kolibříka Czech Dance Organization využije?

Jak říká prezidentka Czech Dance Organization nejde pouze o finanční stránku. Jde také o pocit mecenášství. Rodiče nebo kdokoliv jiný, kdo by se chtěl do projektu Czech Dance Organization zapojit, změní dodavatele energií. Protože právě díky tomu, že se taneční klub do projektu zapojil, tak např. rodič uspoří hned 2x. Ve své vlastní domácnosti ale zároveň jim klub ze získaných finančních prostředků z projektu uleví od plateb v rámci klubu ať je to ponížení členských příspěvků nebo příspěvek na taneční kostýmy. Jedná se o dokonalý koloběh s přesahem.

Chcete se o Czech Dance Organization dozvědět více?

Navštivte naše webové stránky nebo Facebook.

Jak mohu podpořit Czech Dance Organization?

Je to velmi jednoduché. Tím, že přejdete k dodavateli energií Kolibřík energie ušetříte náklady ve vlastní domácnosti, protože dlouhodobě garantujeme nižší ceny než naši konkurenti, a navíc pouhým odběrem energií od Kolibříka automaticky podpoříte projekt tanečního klubu, který si vyberete, v tomto případě tedy Czech Dance Energy. Z každé Vaší spotřebované megawatthodiny půjde 100 Kč zisku Czech Dance Organization a ta peníze rozděluje 20 Kč jde na projekt Czech Dance Masters, díky kterému se udrží taneční soutěže na té nejvyšší úrovni a 80 Kč půjde tanečnímu klubu, který se rozhodnete podpořit.

Ke Kolibříkovi je možné přejít 100 % online, ale pokud byste raději, abychom Vám s připojením bezplatně pomohli, stačí nám zanechat kontakt a my Vám rádi pomůžeme.

Kompletní ceníky a dokumenty naleznete ZDE. Podpořit komunitu můžete také sdílením na Facebooku nebo Instagramu.

Jak bude probíhat změna dodavatele?

Obavy mít nemusíte, dodávky od Kolibříka zahájíme přesně od data, které navazuje na ukončení Vaší stávající smlouvy. Kompletní informace, jak bude probíhat změna dodavatele a zahájení dodávek energií naleznete ZDE.

Powered by Froala Editor

Chcete spočítat přesnou výši ceny za váš odběr energií a částku, kterou podpoříte komunitu?

Nahrajte zde do odkazu Vaši fakturu za energie a my vám zašleme přesný výpočet úspory a podpory do 24 hodin.

Užijte si luxus moderního dodavatele

Zadejte svůj telefon nebo e-mail a my vás komfortně provedeme přechodem ke Kolibříkovi.

Společnost Kolibřík Energie a.s., IČO: 27735001, se sídlem Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené v informacích o zpracování osobních údajů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici zde: Informace o zpracování osobních údajů.
Příběhy srdcařů

Doporučení klientů

Do Czech Dance Energy jsem se zapojila kvůli přechodu na zelenou energii a podpoře taneční komunity. Levnější energie byla příjemným zjištěním a třešničkou na dortu. Podpora taneční organizace, která je v tomto covidovém období ve velmi komplikované situaci, mi přišla víc než smysluplná.

Monika - Vyškov

Do projektu Energie Nové sítě jsem se zapojil proto, abych podpořil kulturu v regionech ČR a zároveň přešel na zelenou energii za výhodných podmínek. Žiji v Praze, ale pocházím z malého města na Vysočině. Rozdíl v přístupu ke kultuře je zde propastný.

Petr - Praha

Do Energie pro změnu jsem se zapojil, protože je to skvělý způsob, jak netradičně podpořit smysluplné projekty. Získal jsem elektrickou energii a plyn za slušnou cenu, ze které se navíc generují prostředky ve prospěch potřebných.

Leoš - Havířov

Mým hlavním motivem zapojení do Czech Dance Energy je uspořit a zároveň podpořit projekt, kterého je součástí má vnučka. Můžu se tak podílet na jejím vývoji, a to je pro mě přínosem. Nikdy jsem sám od sebe nikoho pravidelně nepodporoval, i když jsem o tom hodně krát přemýšlel a teď jsem získal oboje.

Daniel - Bítovčice

V první řadě osobně velmi obdivuji všechny, kteří v dnešní době myslí také na opuštěné děti a snaží se jim dát domov. Pokud je možnost přispívat z nějaké služby, kterou všichni i tak odebíráme a vytvářet finance na dobrou věc, nevidím důvod, proč tuto možnost nevyužít a opuštěné děti podpořit.

Martina - Varnsdorf

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz