#zachraňcomiluješ

Podpořte jednu ze společensky významných komunit

Rodina, to není jen stejná krev, ale také lidé, se kterými si dobrovolně vybíráme trávit volný čas. Komunity, to jsou naše druhé rodiny. A je jedno, zda jde o skupinu, která se věnuje dobročinným účelům, vzdělávání nebo pomáhá nemocným dětem.

Jak to celé funguje?

Tím, že se přidáte k nám a stanete se odběratelem energií od Kolibříka energie, začnete Vámi vybrané komunitě automaticky pomáhat a my jí díky Vám věnujeme část našeho zisku. Každá Vaše spotřebovaná MWh znamená peníze pro Vámi vybranou komunitu.

Buďte součástí nebývalé věci - společensky prospěšného byznysu v oblasti energetiky a vyberte si dodavatele energií s přidanou hodnotou. Dlouhodobě navíc poskytujeme energie až o desítky procent levněji než velcí dodavatelé a zároveň si zachováváme svou původní vizi, totiž využít vlastní zisk pro užitek společnosti.

Kolibřík energie
1

Vyberte si, koho podpoříte

Zvolte si komunitu či aktivitu, kterou chcete svým odběrem energií od Kolibříka energie podpořit. Seznam všech zapojených naleznete níže.

2

Vyplňte elektronický formulář nebo nám zanechte kontakt

K odběru energií od Kolibříka se můžete přihlásit 100 % online. Pokud se chcete věnovat jiným věcem, zanechte nám kontakt a my vše vyřídíme rychle a jednoduše za Vás.

3

Gratulujeme, jste srdcař!

Jste součástí dokonalého koloběhu. Víte přesně, kolik zaplatíte za energie a také kolik peněz díky Vašemu odběru obdrží komunita či aktivita, kterou jste si vybrali. Děkujeme, že nám pomáháte budovat lepší Česko a společensky prospěšné podnikání.

#zachraňcomiluješ

Jaké komunity můžete podpořit?

Kolibřík energie
Energie pro vzdělávání

Energie pro vzdělávání

Studují Vaše děti v některé ze ScioŠkol nebo chcete podpořit moderní vzdělávání v Česku? Nyní máte díky Vašemu odběru energií možnost ScioŠkoly dlouhodobě posouvat kupředu. Naučte děti, že chyba je příležitost.

Zobrazit více
Kolibřík energie
Prosazování rovných příležitostí

Energie rodiny

Rodina, jedna z nejvýznamnější věcí v našich životech, ne-li nejvýznamnější. Pokud tento názor sdílíte, vyberte si podporu Sítě pro rodinu, která se stará o posílení hodnoty rodiny a mezigeneračních vztahů.

Zobrazit více
Kolibřík energie
vzdělávání

Energie pro mladé zubaře

Jistě dobře víte, že najít toho správného zubaře není v dnešní době vůbec jednoduché. Teď máte možnost podpořit studenty stomatologie v jejich vzdělávání a zajistit si tak do budoucna tu nejlepší stomatologickou péči a prevenci.

Zobrazit více
Kolibřík energie
boj s chudobou

Energie pro změnu v lidských životech

Je Vám blízká zahraniční forma podpory? V rámci této komunity můžete podpořit vzdělání Masajských dětí v Africe, pomoc jezídským rodinám a zajištění školních pomůcek či ubytování pro děti v Tanzánii.

Zobrazit více
Kolibřík energie
péče o zdraví

O kapku lepší energie

Nadační fond Kapky Naděje pomáhá zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněními a ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně. Podporou této komunity nám mimo jiné pomůžete zlepšovat vybavenost českých nemocnic.

Zobrazit více
Kolibřík energie
péče o znevýhodněné

Energie příslušníkům

I když bychom si to přáli, nejsou příslušníci nezranitelní superhrdinové. I oni a spolu s nimi jejich rodiny se mohou ocitnout v nelehké životní situaci, a to kvůli tomu, že zachraňovali život někomu jinému. Pomozte nám jim jejich pomoc oplatit.

Více na webu energieprislusnikum.cz
Příběhy srdcařů

Doporučení klientů

Do Czech Dance Energy jsem se zapojila kvůli přechodu na zelenou energii a podpoře taneční komunity. Levnější energie byla příjemným zjištěním a třešničkou na dortu. Podpora taneční organizace, která je v tomto covidovém období ve velmi komplikované situaci, mi přišla víc než smysluplná.

Monika - Vyškov

Do projektu Energie Nové sítě jsem se zapojil proto, abych podpořil kulturu v regionech ČR a zároveň přešel na zelenou energii za výhodných podmínek. Žiji v Praze, ale pocházím z malého města na Vysočině. Rozdíl v přístupu ke kultuře je zde propastný.

Petr - Praha

Do Energie pro změnu jsem se zapojil, protože je to skvělý způsob, jak netradičně podpořit smysluplné projekty. Získal jsem elektrickou energii a plyn za slušnou cenu, ze které se navíc generují prostředky ve prospěch potřebných.

Leoš - Havířov

Mým hlavním motivem zapojení do Czech Dance Energy je uspořit a zároveň podpořit projekt, kterého je součástí má vnučka. Můžu se tak podílet na jejím vývoji, a to je pro mě přínosem. Nikdy jsem sám od sebe nikoho pravidelně nepodporoval, i když jsem o tom hodně krát přemýšlel a teď jsem získal oboje.

Daniel - Bítovčice

V první řadě osobně velmi obdivuji všechny, kteří v dnešní době myslí také na opuštěné děti a snaží se jim dát domov. Pokud je možnost přispívat z nějaké služby, kterou všichni i tak odebíráme a vytvářet finance na dobrou věc, nevidím důvod, proč tuto možnost nevyužít a opuštěné děti podpořit.

Martina - Varnsdorf

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz