Blog plný energie
15/06/2021

Kolibřík bojuje za lepší svět

Představ si svět, kde všichni lidé žijí bez chudoby, hladu a nerovností. Nezáleží na tom, kde a komu se narodili, jestli je to dívka nebo chlapec, prostě mají přístup ke vzdělání, základní zdravotní péči, k nezávadné pitné vodě, čisté energii a moderním technologiím. Zkrátka věcem, které možná ty vnímáš automaticky. Jenže tak to není.

O to, abychom takový svět společně vytvořili nebo se ideální vizi alespoň přiblížili, se snaží Asociace společenské odpovědnosti a my - Kolibřík energie - moderní a inovativní dodavatel energií, jsme pyšní, že jsme se stali jejím členem. “Jejich vizí je, aby se společenská odpovědnost a udržitelnost stala přirozenou součástí podnikání i fungování každé organizace v Česku. Naše planeta se totiž potýká s obrovskými ekonomickými, sociálními a environmentálními problémy. My se s touto myšlenkou ztotožňujeme, a proto jsme stejně jako ostatní členové zavázali k plnění Cílů udržitelného rozvoje, které mají k dosažení vize pomoci ,” vyjádřila se za Kolibříka energie Tereza Dvořáková.

Plán, jak do roku 2030 zlepšit podmínky a kvalitu života pro všechny lidi na světě, nikoho nevyjímaje, a 17 cílů udržitelného rozvoje, které v září 2015 přijaly všechny členské státy OSN najdete zde: www.spolecenskaodpovednost.cz/sdgs/.

Součástí členství je i zapojení do Hry za lepší svět, díky které si hráči uvědomí, že narozdíl od této hry planeta nemá nekonečno životů. Edukační online hra je nejen pro děti, ale také pro jejich rodiče a každého, kdo chce prověřit své znalosti o udržitelném rozvoji. Pojď se dozvědět, co můžeš udělat pro naši planetu i ty. Hru za lepší svět najdeš na: https://www.hrazalepsisvet.cz/sdgs.

#zachraňcomiluješ
Zachraň, co miluješ! To vzkazuje společensky významným komunitám Kolibřík energie, který přiletěl na trh, aby tyto důležité skupiny lidí podržel. Přidat se ke Kolibříkovi je ta nejlepší cesta k podpoře rychlého ekonomického uzdravení. Navíc tím každý člen komunity posílí svůj postoj ve skupině a v neposlední řadě ušetří peníze své vlastní domácnosti.

Powered by Froala Editor

Užijte si luxus moderního dodavatele

Zadejte svůj telefon nebo e-mail a my vás komfortně provedeme přechodem ke Kolibříkovi.

Společnost Kolibřík Energie a.s., IČO: 27735001, se sídlem Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené v informacích o zpracování osobních údajů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici zde: Informace o zpracování osobních údajů.

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz