Blog plný energie
17/06/2021

Díky rozsvícení světla budete pomáhat rodinám policistů v nelehké situaci

Získat finanční prostředky pro rodiny příslušníků policie, vězeňské služby nebo celní správy, které se ocitly v nelehké životní situaci, podpořit příslušníky bezpečnostních sborů nebo postavit památník policistům padlých ve službě. To všechno může realizovat Konfederace odborových organizací bezpečnostních sborů (KOOBS) z peněz, které bude mít díky netradičnímu a unikátnímu projektu s názvem Energie pomoci příslušníkům. Ten odstartuje v nejbližších dnech.

Jde o naprosto jedinečné spojení netradičního dodavatele energií na českém trhu Kolibřík energie a KOOBS, jejichž společným posláním je pomáhat kolegům v nouzi. Smyslem projektu je takzvané společensky prospěšné podnikání neboli byznys s přesahem. Kolibřík totiž polovinu svého zisku vrací zpátky komunitám, které podporuje.

Zapojit se může každý

„Jsme firma, která část zisku s radostí investuje zpět do společensky významných komunit, v tomto případě tedy do KOOBS. Moc se na spolupráci těšíme a věříme, že časem se byznys s přesahem stane běžnou aktivitou českých firem,“ řekla projektová manažerka Kolibříka energie Lucie Matulová.

Do projektu Energie pomoci příslušníkům se může zapojit každý, komu je blízká podpora příslušníků policie, vězeňské služby nebo celní správy. „Dárce má možnost podpořit naši komunitu odběrem elektřiny a plynu a mít lepší pocit, i když mu třeba jen myčka umývá nádobí,“ usmála se Lucie Matulová. V praxi to znamená, že například pouhým stisknutím vypínače a rozsvícením světla nebo zapnutím myčky proudí KOOBS od zákazníka Kolibříka energie peníze.

„Z každé protočené kilowatthodiny všech odběratelů, kteří čerpají elektřinu a plyn z projektu Energie pomoci příslušníkům, jdou peníze zpět projektům, které KOOBS realizuje,“ vysvětlila projektová manažerka a dodala: „Projekt je pro mě srdcovou záležitostí se silným příběhem pomoci navzájem. Díky tomu, že jeden příslušník rozsvítí světlo u sebe doma, pomůže rodině svého kolegy, která se ocitla v nelehké životní situaci nenadálou událostí. Tato komunita drží pospolu jako rodina a jednomu záleží na tom druhém. Cílem projektu je získat finanční podporu pro rodiny příslušníků bezpečnostních sborů a také chceme díky projektu postavit památník jako poděkování příslušníkům, kteří obětovali život pro druhé. To mi přijde skvělé. Podpořme společně projekt, jako komunita jsme silnější.”

Každá kilowatthodina se počítá

KOOBS penězi od Kolibříka může pomoci tam, kde kolegu zasáhla tragická událost, realizovat památník zahynulým policistům ve službě nebo zkrátka rozvíjet svoji činnost.

„Pojmenovat poskytovatele energii po malém hloupém ptákovi mi přišlo minimálně zvláštní. Naštěstí jsem na stránkách Kolibříka našel i vysvětlení, co kolibřík na rozdíl od ostatních ptáků umí a myšlenka, že úplně každý kolibřík může unést víc, než sám váží, je vlastně nesmírně motivující. A tak bych si přál, abychom se my sami stali těmi kolibříky, co budou nejen šetřit na energiích, ale také pomáhat svým kolegům a jejich rodinám v těžkých časech,“ vyjádřil se člen prezidia KOOBS nadpraporčík Jan Felcman.

To ale není všechno. Energie pomoci příslušníkům navíc zákazníkům dlouhodobě přinášejí výhodnější cenu. „Dlouhodobě poskytujeme energie až o desítky procent levněji než velcí dodavatelé, a tak nejen že náš zákazník přispěje KOOBS, ale také ušetří ve své vlastní domácnosti,“ uzavřela projektová manažerka Kolibříka energie Lucie Matulová.

#zachraňcomiluješ
Zachraň, co miluješ! To vzkazuje společensky významným komunitám Kolibřík energie, který přiletěl na trh, aby tyto důležité skupiny lidí podržel. Přidat se ke Kolibříkovi je ta nejlepší cesta k podpoře rychlého ekonomického uzdravení. Navíc tím každý člen komunity posílí svůj postoj ve skupině a v neposlední řadě ušetří peníze své vlastní domácnosti.

Powered by Froala Editor

Užijte si luxus moderního dodavatele

Zadejte svůj telefon nebo e-mail a my vás komfortně provedeme přechodem ke Kolibříkovi.

Společnost Kolibřík Energie a.s., IČO: 27735001, se sídlem Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené v informacích o zpracování osobních údajů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici zde: Informace o zpracování osobních údajů.

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz